Hírek
2013. Január 11. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mno.hu
Összkerékhajtás a legerősebb Mercedes E osztályban

A Detroiti Autószalonon mutatkozik be a frissített Mercedes–Benz E63 AMG.
A ráncfelvarráson átesett E osztályból már csak a legerősebb változat nem mutatkozott be hivatalosan. Az E63 AMG premierjét a Detroiti Autószalonon tartja a gyártó, az első ízelítő fotót is megmutatta róla.
Az ismert recept szerint sportosabb karosszériát kapott az autó, valószínűleg utasterét is átalakították kissé. Hivatalos adatokat még nem tettek közzé az autóról, de úgy tudni, hogy 5,5 literes, dupla turbós V8-ast kap 550 lóerős teljesítménnyel és 720 newtonméteres nyomatékkal.
Ez csak tipp, biztos viszont, hogy az autó 4Matic összkerékhajtással is rendelhető lesz. Az erről szóló híreket megerősítette a gyártó.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 09. 07:28, kedd | Belföld
Őszi hajózási szezon vette kezdetét a Balatonon
Szeptember 8-tól október 26-ig őszi menetrend szerint, ritkábban járnak a balatoni menetrend szerinti hajójáratok - közölte a Balatoni Hajózási Zrt. a honlapján.
2025. Szeptember 09. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Viktor levélben követeli az Európai Uniótól Magyarország határvédelmi költségeinek megtérítését
2025. Szeptember 08. 07:13, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a MÁV-csoport jobban teljesített az idei főszezonban, mint a tavalyiban
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul
A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.