Hírek
2017. Március 28. 07:28, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Öt évvel ezelőtti gyilkosság elkövetőjét kapták el - mást miatt éppen ül
Öt évvel ezelőtti emberölés elkövetőjét fogták el a rendőrök - közölte kedd hajnalban honlapján a rendőrség.
Néhány hete derült fény az akkor 52 éves csongrádi férfi 2012-es eltűnésére, és ekkor merült fel annak gyanúja, hogy bűncselekmény áldozata lett a férfi, akinek holttestét a település egyik házának udvarán találták meg hétfőn - írták.
Az ügyben gyanúsítottként kihallgatott, most 27 éves - egy másik ügyben éppen jogerős szabadságvesztését töltő - férfi beismerte a cselekmény elkövetését.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 26. 07:52, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a téli időszámítás
Ma kezdődik a téli időszámítás, az órákat hivatalosan hajnali háromról két órára állítják át.
2025. Október 25. 08:48, szombat | Belföld
Az erős szél miatt országosan háromszáz káresethez riasztották a tűzoltókat
A Benjamin elnevezésű ciklon viharos széllel vonul át az országon, kora délutánig országosan háromszáz káresetet számoltak fel a tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság pénteken az MTI-vel.
2025. Október 25. 08:46, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a budapesti békecsúcs nem került le a napirendről
Európában is pontosan tudják, hogy a békecsúcs nem került le a napirendről, az időpontja kétséges, de hogy lesz, afelől nincs kétség
