Hírek
2018. Január 26. 07:24, péntek |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Saját barátját rabolta ki egy férfi

Elfogták és bűnügyi őrizetbe vették a rendőrök azt a fiatal férfit, aki a saját barátját rabolta ki csütörtökön este Kisvárdán.
A Kisvárdai Rendőrkapitányság rablás elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást L. Krisztián 24 éves kisvárdai lakos ellen. A megalapozott gyanú szerint a férfi, közös italozás közben késsel támadt rá 23 éves tuzséri barátjára, akitől pénzt követelt csütörtök este kisvárdai lakásában. A kést a sértett nyakához tartotta támadója, miközben pénze átadását követelte és később meg is sebezte, aminek következtében a sértettnek könnyű sérülései keletkeztek. A gyanúsított végül tízezer forintot erőszakkal, saját maga vett el a sértettől. A kisvárdai rendőrök a bejelentést követően rövid időn belül, kisvárdai lakásában elfogták a feltételezett elkövetőt és előállították a rendőrkapitányságra. A rendőrök L. Krisztiánt gyanúsítottként kihallgatták és bűnügyi őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek
Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó
Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.
2025. Július 17. 07:44, csütörtök | Kék hírek
Fővárosi Törvényszék: letartóztatták a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottját
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottjának letartóztatását - közölte a Fővárosi Törvényszék sajtóosztálya szerdán az MTI-vel.
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.