Hírek
2018. December 17. 18:14, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Sípályára vezette két magyar autóját a navigáció Ausztriában
Sípályára vezette a navigáció két magyar autóját Ausztriában.
A két férfi egy napot síeléssel töltött Mühlbachban, majd vissza akart térni szállására Kaprunba. A navigáció azonban ehelyett egy sípályára vezette őket, ahol az autó 80 méter után megrekedt - közölte hétfőn a tűzoltóság.
A terepjárót végül csörlővel visszavontatták az útra - mondta a tűzoltóegység vezetője. A két férfi ezután folytathatta útját.
A hatóságok szerint a pálya alatt egy erdei út vezet, amelyre azonban még nyáron sem szabad ráhajtani.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 25. 08:48, szombat | Belföld
Az erős szél miatt országosan háromszáz káresethez riasztották a tűzoltókat
A Benjamin elnevezésű ciklon viharos széllel vonul át az országon, kora délutánig országosan háromszáz káresetet számoltak fel a tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság pénteken az MTI-vel.
2025. Október 25. 08:46, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a budapesti békecsúcs nem került le a napirendről
Európában is pontosan tudják, hogy a békecsúcs nem került le a napirendről, az időpontja kétséges, de hogy lesz, afelől nincs kétség
