Hírek
2022. Szeptember 25. 06:56, vasárnap |
Belföld
Forrás: Rendőrség
Sok a motoros az utakon - Ezekre figyeljünk, hogy ne történjen baleset

Nem csak tavasszal és nyáron, de ősszel is sokan veszik elő kétkerekű járműveiket és pattannak nyeregbe kihasználva az egyre ritkuló napsütéses időszakokat.
• Kizárólag kifogástalan műszaki állapotú, és biztonságtechnikailag is megfelelő motorkerékpárral közlekedjenek!
• A közúti közlekedési szabályokat maradéktalanul tartsák be (fokozott figyelem pl. előzés, kanyarodás, egyéb manőverek során), és fokozottan figyeljenek oda a haladás során a többi járművezetőre!
• Tartsák be a sebességhatárokat, és mindenkor az út-, időjárási-, és látási viszonyoknak megfelelően közlekedjenek!
• Viseljenek becsatolt állapotban lévő, a szabványok szerinti biztonságos bukósisakot és további védőfelszereléseket, melyek baleset bekövetkezésekor nagymértékben csökkentik a fej-, gerinc- és végtagsérülések kockázatát!
…hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 08. 07:13, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a MÁV-csoport jobban teljesített az idei főszezonban, mint a tavalyiban
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul
A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Kövér László: mindaz, ami az elmúlt 35 évben történt, összességében történelmi siker
Mindaz, ami az elmúlt 35 évben történt, összességében véve egy történelmi siker, amelyben, bár nemcsak a Fidesz vett részt, de tagjai sok tekintetben úttörők voltak