Városlista
2025. szeptember 9, kedd - Ádám

Hírek

2019. December 14. 07:00, szombat | Belföld
Forrás: mti

Szinte semmi esélye a téli időnek karácsonykor

Szinte semmi esélye a téli időnek karácsonykor

Nulla százalék körüli az esélye annak, hogy télies idő lesz karácsonykor - írta az Országos Meteorológiai Szolgálat pénteken a Facebook-oldalán.

Videójában Üveges Zoltán meteorológus elmondta: a jövő héten szerte az országban erőteljes felmelegedés várható, jóval a sok évi átlag felett alakul a hőmérséklet, délen akár 15-16 Celsius-fok is lehet. Csapadék a jövő hét nagy részében nem vérható.

Advent utolsó vasárnapján várható némi lehűlés, de így is 10 fok körül alakulnak a maximumok, 5 fok körül a minimumok. Ezek kizárják a fehér karácsony esélyét - jegyezte meg a meteorológus.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 09. 07:28, kedd | Belföld

Őszi hajózási szezon vette kezdetét a Balatonon

Szeptember 8-tól október 26-ig őszi menetrend szerint, ritkábban járnak a balatoni menetrend szerinti hajójáratok - közölte a Balatoni Hajózási Zrt. a honlapján.

2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul

A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.