Hírek
2024. Február 01. 07:14, csütörtök |
Sport
Forrás: MTI, Spíler TV
Szoboszlai gól a Premier League-ben

Fejjel talált be a magyar klasszis a Chelsea ellen.
Liverpool–Chelsea 4–1 (2–0)
A magyar válogatott csapatkapitánya január 1-én elszenvedett sérülése óta először lépett pályára kezdőként a Liverpoolban, és a 65. percben, együttese 2-0-ás vezetésénél fejelt a hálóba a 20 éves tehetség jobboldali beadását követően.
"Bradley a fejemre ívelte a labdát, szóval nem igazán kellett sok mindent csinálnom. Nagyon örülünk, hogy nálunk játszik. Már sokszor megmutatta, hogy készen áll" - nyilatkozta a lefújást követően a BBC-nek Szoboszlai Dominik, hozzátéve, hogy talán ez volt karrierje első fejes gólja. - "Mindent kiadtunk magunkból, ami bennünk volt, a kezdők és a cserék is. Megmutattuk a kvalitásainkat, a 4-1 pedig egy remek eredmény."
A mérkőzésen óriási fölényben játszott a listavezető Liverpool, mely 27 kapura lövéssel próbálkozott, a rivális négy kísérletével szemben.
Ez volt a klub 200. győztes mérkőzése a szezon végén távozó Jürgen Klopp irányításával.
A hétvégén újabb komoly rangadó vár Szoboszlai Dominikékra, mivel a harmadik helyen álló Arsenalhoz látogatnak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 09. 07:26, kedd | Sport
Magyar-portugál - Rossi: a világ egyik legerősebb csapata lesz az ellenfelünk
Marco Rossi szövetségi kapitány ugyan a világ egyik legerősebb csapatának tartja a portugált, ennek ellenére bízik abban, hogy a magyar labdarúgó-válogatott jó eredményt érhet el a keddi világbajnoki selejtezőmérkőzésen.
2025. Szeptember 08. 07:15, hétfő | Sport
Olasz Nagydíj - Verstappen sima győzelmet aratott
A címvédő és négyszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője nyerte a Forma-1-es Olasz Nagydíjat.
2025. Szeptember 08. 07:14, hétfő | Sport
Női kézilabda BL - Dortmundi győzelemmel rajtolt a Győr
A címvédő Győri Audi ETO győzelemmel kezdte meg szereplését a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, miután az első fordulóban, vasárnap 43-30-ra nyert Szikora Melinda együttese, a Borussia Dortmund vendégeként
2025. Szeptember 07. 08:42, vasárnap | Sport
Ír-magyar - Rossi szerint a bíró nem egyenlően bánt a csapatokkal
Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a játékvezető nem egyenlő mércével bánt a magyar és az ír labdarúgó-válogatottal a két csapat 2-2-es döntetlennel végződött világbajnoki selejtezőmérkőzésén Dublinban.