Hírek
2018. Március 27. 15:26, kedd |
Belföld
Forrás: police.hu
Több sír is megrongált két fiú Baranyában

Fél órán belül beazonosították és elfogták azt a fiút a rendőrök, aki gyermekkorú társával több síremléket rongált meg a mindszentgodisai temetőben.
Egy nő tett bejelentést a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába hétfőn 18 órakor azért, mert a mindszentgodisai római katolikus temetőben valaki több síremlékről leszedte, majd összetörte a vázákat és a mécsestartókat.
A rendőrök fél órán belül beazonosították és elfogták a sírokat megrongáló 15 éves helybeli fiút, majd előállították a rendőrségre. A fiatalkorú fiú gyanúsítotti kihallgatásán elismerte a bűncselekmény elkövetését, és elmondta, hogy a sírokat egy 13 éves, szintén helybeli fiúval együtt rongálta meg.
Ügyükben rongálás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt a Komlói Rendőrkapitányság indított nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.
2025. Június 08. 09:09, vasárnap | Belföld
A viharjelzés követésére hívja fel a figyelmet a Balatonnál vasárnap a meteorológia
2025. Június 08. 09:08, vasárnap | Belföld
Lázár János: teljes összegű kártérítést fizet a MÁV-csoport a balatoni vonal szombati károsultjainak
2025. Június 08. 09:07, vasárnap | Belföld
Meteorológia: vasárnap hőségzáró hidegfront érkezik erős, viharos széllel
Az idei első hőhullámnak lassan vége, a vasárnap érkező markáns hőségzáró front a felfrissülés mellett erős, viharos szelet és zivatarokat is hoz - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.