Hírek
2021. Szeptember 23. 10:06, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Tolatás közben sodorta el az idős asszonyt
Súlyosan megsérült az asszony, akit egy kisteherkocsi ütött el Győr belvárosában.
Győrben a Baross Gábor utcában haladt kocsijával szerdán 8 óra 30 perckor egy 43 éves ravazdi férfi. Közlekedése során hátramenetet hajtott végre, amikor – vélhetően figyelmetlenségéből adódóan – a jármű hátsó sarokpontjával elütötte a neki balról érkező 82 éves gyalogost, aki a baleset következtében az útra esett és súlyosan megsérült. A 82 éves győrújfalui asszonyt a mentők kórházba vitték – közölte a rendőrség.
Az eset körülményeit a Győri Rendőrkapitányság vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 01. 08:16, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: évtizedek óta nem látott mértékű energetikai beruházások indulnak
Évtizedek óta nem látott mértékű beruházások indulnak a megújuló energia területén - közölte a paksi atomerőműben tartott pénteki sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszerelnök.
2026. Augusztus 01. 08:15, szombat | Belföld
Hőség - Fidesz: a Tisza-kormány nem készült fel az energiakrízisre
2026. Augusztus 01. 07:00, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: kedden vagy szerdán állítják le a paksi atomerőmű utolsó blokkját
Kedden vagy szerdán lehet olyan alacsony a Duna vízszintje, hogy a paksi atomerőmű utolsó, még üzemelő blokkját is teljesen le kell kapcsolni - mondta Magyar Péter miniszterelnök pénteken Pakson.
2026. Július 31. 15:00, péntek | Belföld
Kétszeresére növelik a horvát-magyar gázvezeték-kapacitást
Megállapodott a horvát Plinacro és a magyar Földgázszállító Zrt. (FGSZ) a horvát-magyar földgáz-összeköttetés kapacitásának növeléséről - közölte csütörtökön a horvát földgázszállító rendszerüzemeltető.
