Hírek
2013. Augusztus 02. 11:52, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Tovább tartanak nyitva a fővárosi strandok
A budapesti strandok péntektől a szokásosnál egy órával tovább lesznek nyitva - közölte a Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. (BGYH) pénteken az MTI-vel.
A budapesti strandokon óránként tájékoztatják a vendégeket a hosszabb nyitva tartásról, továbbá felhívják figyelmet a magas UV- sugárzásra és arra, hogy több folyadékot kell fogyasztani. A pénztáraknál ásványvíz-automatákat is elhelyeztek.
A közlemény szerint a BGYH ezen a hétvégén 30 ezer strandlátogatóra számít.
Kitérnek arra is, hogy pénteken a Dagály strandon rendezik a "strandok éjszakáját". A fürdő ezen a napon 22 óráig várja a látogatókat, a belépéshez normál napi belépőt kell váltani.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 16. 09:00, kedd | Belföld
OGY - Nagy Imrére és mártírtársaira emlékezik a parlament
Nagy Imre miniszterelnök és mártírtársai 1989-es újratemetésének napjára emlékezik kedden az Országgyűlés, amely megvitatja az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosítását.
2026. Június 16. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint abszurd, hogy a sejtetések és a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak
Miközben bűnözők támogatják a Tiszát, aközben a sejtetések meg a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak, ez a helyzet abszurditása - mondta a volt miniszterelnök az Indexnek adott, hétfő este publikált interjújában.
2026. Június 15. 13:00, hétfő | Belföld
Kármán András: a kormány nyilvánosságra hozza a helyreállítási tervet
Nyilvánosságra hozza Magyarország helyreállítási tervét a következő napokban a kormány, amely az európai uniós források hazahozatalának feltétele.
2026. Június 15. 06:38, hétfő | Belföld
OGY - Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását a parlament
Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását az Országgyűlés hétfőn.
