Hírek
2020. December 16. 08:34, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
További huszonkét javaslatról döntenek a képviselők
Az Országgyűlés - a kedden elfogadott huszonegy előterjesztés után - szerdán további huszonkét javaslatról dönt.
A parlament e heti harmadik ülésnapja reggel 9 órakor kezdődik, a határozathozatalokra a napirend előtti felszólásokat követően kerül sor.
Egyebek mellett elfogadhatják a börtönzsúfoltság miatti kártalanítási eljárással összefüggő visszaélések megszüntetését célzó módosításokat, valamint az új szőlészeti és borászati törvényt.
A Ház ülése a Magyar Nemzeti Bank (MNB) tavalyi üzleti jelentéséről és beszámolójáról szóló általános vitával ér véget.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 25. 08:48, szombat | Belföld
Az erős szél miatt országosan háromszáz káresethez riasztották a tűzoltókat
A Benjamin elnevezésű ciklon viharos széllel vonul át az országon, kora délutánig országosan háromszáz káresetet számoltak fel a tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság pénteken az MTI-vel.
2025. Október 25. 08:46, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a budapesti békecsúcs nem került le a napirendről
Európában is pontosan tudják, hogy a békecsúcs nem került le a napirendről, az időpontja kétséges, de hogy lesz, afelől nincs kétség
