Hírek
2022. Július 23. 06:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: mti
Tűz volt egy hévízi szállodában

Nagy füsttel járó kisebb tűz volt péntek délután egy hévízi szállodában, csaknem 400 embernek kellett ideiglenesen elhagynia az épületkomplexumot
- közölte a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Kósi Zsolt elmondta: egy Attila utcai hotel wellnessrészlegénél gyulladt ki egy kapcsolószekrény, ami nagy füsttel járt, de csak kisebb tűz volt. A keszthelyi hivatásos és az alsópáhoki önkéntes tűzoltók rövid idő alatt eloltották a lángokat.
Az épületrész füsttel telítődött, ezért ventilátorokkal kellett átszellőztetni.
Az oltás és az utómunkálatok idejére a szállodát csaknem 400 embernek kellett ideiglenesen elhagynia, több mint 330 vendégen kívül 60 dolgozónak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.
2025. Június 08. 09:09, vasárnap | Belföld
A viharjelzés követésére hívja fel a figyelmet a Balatonnál vasárnap a meteorológia
2025. Június 08. 09:08, vasárnap | Belföld
Lázár János: teljes összegű kártérítést fizet a MÁV-csoport a balatoni vonal szombati károsultjainak
2025. Június 08. 09:07, vasárnap | Belföld
Meteorológia: vasárnap hőségzáró hidegfront érkezik erős, viharos széllel
Az idei első hőhullámnak lassan vége, a vasárnap érkező markáns hőségzáró front a felfrissülés mellett erős, viharos szelet és zivatarokat is hoz - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.