Hírek
2018. Március 05. 19:05, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Vélhetően szén-monoxid-mérgezésben meghalt egy ember Kecskeméten

Feltehetően szén-monoxid-mérgezésben meghalt egy ember hétfőn Kecskemét-Ménteleken - közölte a Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Kovács Andrea elmondta: a mentők hívására az Almavirág utca egyik családi házához érkező kecskeméti hivatásos tűzoltók a korábbi szellőztetés után is kimutatták a mérgező gáz jelenlétét, ezért értesítették a gázszolgáltatót.
A mentők a házban talált eszméletlen ember életét már nem tudták megmenteni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.
2025. Június 08. 09:09, vasárnap | Belföld
A viharjelzés követésére hívja fel a figyelmet a Balatonnál vasárnap a meteorológia
2025. Június 08. 09:08, vasárnap | Belföld
Lázár János: teljes összegű kártérítést fizet a MÁV-csoport a balatoni vonal szombati károsultjainak
2025. Június 08. 09:07, vasárnap | Belföld
Meteorológia: vasárnap hőségzáró hidegfront érkezik erős, viharos széllel
Az idei első hőhullámnak lassan vége, a vasárnap érkező markáns hőségzáró front a felfrissülés mellett erős, viharos szelet és zivatarokat is hoz - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.