Hírek
2024. Április 24. 14:30, szerda |
Sport
Forrás: MTI
Veszélyben a feljutás, a Győr azonnali hatállyal menesztette Kuznyecov Szergejt

A labdarúgó Merkantil Bank Ligában harmadik helyen álló ETO FC Győr azonnali hatállyal szerződést bontott Kuznyecov Szergej vezetőedzővel.
A klubhonlap szerdai beszámolója szerint a trénerrel együtt segítői közül Dmitro Parhomenko és Petar Milcanovic is távozik, ugyanakkor a szakmai stáb tagja marad Lipták Zoltán másodedző mellett Sebők Zsolt kapusedző, Márkus Gábor videóelemző, illetve Kertész Áron erőnléti edző is.
A korábban Diósgyőrön dolgozó Kuznyecovot február végén nevezték ki a győriek, a tréner akkor a spanyol Antonio Munozt váltotta. Kuznyecov nyolc mérkőzésen irányította az ETO-t, amellyel négy győzelem mellett négy vereség volt a mérlege.
A győriek a legutóbbi két fordulóban kikaptak az NB II-ben, így hárompontos hátránnyal követik a még feljutó helyen álló Vasast. A szezonból még öt forduló van hátra.
Fotó: ETO.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 25. 07:49, péntek | Sport
KL-selejtező - Egygólos előnyben a Paks
A Paksi FC hazai pályán 1-0-ra legyőzte csütörtökön a szlovén NK Maribort a labdarúgó Konferencia-liga-selejtező második fordulójának első mérkőzésén.
2025. Július 25. 07:43, péntek | Sport
Vizes vb - Ezüstérmes a férfi vízilabda-válogatott
A magyar férfi vízilabda-válogatott ezüstérmes lett a szingapúri világbajnokságon, amelynek csütörtöki döntőjében 15-13-as vereséget szenvedett az Európa-bajnok spanyol csapattól.
2025. Július 24. 16:03, csütörtök | Sport
Vida Beni: Abszolút győzelem!
Beni élménybeszámolója a Pannónia Ring-i Histo Cup versenyről, amit megnyert!
2025. Július 24. 07:26, csütörtök | Sport
Ezüstérmes a női vízilabda-válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott ezüstérmes lett a szingapúri világbajnokságon, amelynek szerdai döntőjében 12-9-es vereséget szenvedett a görög csapattól.