Hírek
2021. Szeptember 17. 11:35, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Zebrán ütötte el a gyalogost

A személykocsi sofőrje ellen a Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított.
Egy 46 éves győri férfi közlekedett személygépkocsijával csütörtökön 8 óra 25 perckor Győrben a Mónus Illés utcában, a 821-es számú út felől a Zrínyi utca irányába. Haladása során, a Mónus Illés utca és Ikva utca kereszteződésében lévő kijelölt gyalogos átkelőhelyhez érve – vélhetően figyelmetlen vezetéséből adódóan – elgázolta az átkelőhelyen szabályosan haladó 42 éves győri nőt. A balesetben a gyalogos megsérült, őt a mentők kórházba vitték – közölte a rendőrség.
A sofőr ellen a helyi rendőrkapitányság közúti baleset gondatlan okozásának vétsége miatt büntetőeljárást indított.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 25. 07:45, péntek | Belföld
Orbán Balázs: veszélyes, rázós átmeneti időszak előzheti meg az új világrend kialakulását
A miniszterelnök politikai igazgatója arra figyelmeztetett csütörtökön Tusnádfürdőn, hogy az az átmeneti időszak, ami az új világrend előtt következik, nagyon veszélyes, rázós lehet.
2025. Július 25. 07:44, péntek | Belföld
AM: komplex támogatási program segíti a ragadós száj- és körömfájás sújtotta állattartó telepeket
2025. Július 24. 07:28, csütörtök | Belföld
Kiesett autókerék okozott többszáz négyzetméteres tüzet
Kiesett autókerék okozott balesetet és háromszáz négyzetméteren tüzet a 42-es főút Berettyóújfalu és Földes közötti szakaszán, az utat teljes szélességében lezárták - közölte a katasztrófavédelem honlapján szerda délután.
2025. Július 24. 07:27, csütörtök | Belföld
Csütörtöktől a legmagasabb fokozatú hőségriasztás lép életbe
Csütörtöktől harmadfokúra emelte és szombat éjfélig meghosszabbította a jelenlegi másodfokú hőségriasztást az ország egész területére az országos tisztifőorvos.